Подлога за потпирач на глава (APEX)

21.546 ден

Направена од најквалитетните материјали, оваа мека подлога нуди стилско решение за добра потпора на глава со фокус на добра изработка, едноставност и издрживост.

Достапно по нарачка

SKU: MPAT0184 Категорија

Димензии: 28 cm x 14 cm


Со фокус на изработката, едноставноста и долговечноста, подлогата за потпирачи за глава APEX е наменета да обезбеди модерно решение за потпирачите за глава. Удобноста и безбедноста се обезбедени со двослојна мека пена со интегрирана обвивка. Пената може едноставно да се замени. Крилестата форма на овој потпирач овозможува користење во двете насоки.

Карактеристики н потпирачот:

 • Без патенти
 • Супер лесен
 • Премиум материјали
 • Двослојна кадифена пена
 • Прилагодлива контура
 • Отстранлива навлака од неопрен
 • Вградена рамка во пената за заштита на рабовите

Карактеристики на навлаката од неопрен:

 • Мека
 • Издржлива
 • Може да се истегне во 4 насоки
 • Водоотпорна
Боја

Сина

Поставки за колачиња (cookies)​

Неопходни колачиња (Necessary cookies) – секогаш активни

Неопходните колачиња помагаат една веб-страница да биде употреблива со овозможување на основните функции, како навигацијата низ страницата, употребата на кошничка за купување (shopping cart), наплата и сл. Без овие колачиња, веб-страницата не може да функционира правилно.

Со користење на нашите услуги, се согласувате да користиме неопходни колачиња. За повеќе информации прочитајте ја политиката за колачиња или политиката за приватност.